Alanya Havaalanı Transferi İçin Birçok Uygun Seçenek Var

by


Alanya havaalanı transferi için birçok uygun seçenek var - özel havaalanı transferleri dahil. Peki havaalanı transferi nedir? Havaalanı transferi, havaalanı ile varış noktanız - oteliniz, tatil köyünüz veya villanız arasındaki ulaşımdır. Kesinlikle sadece bir taksiye binebilseniz de, havaalanı transferi genellikle hava ve otel için düzenli rezervasyonlarınızın bir parçası olarak rezerve edilir ve transfer sabit bir ücret üzerinden faturalandırılır. Bir taksiyle, önceden bir tane ayırtamazsınız (seyahatinizin bir parçası olarak), ücretin ne kadar olacağını bilmiyorsunuz ve taksi şoförü ücreti artırmak için sizi daha uzun bir rotaya götürebilir.

Transfer Türleri


İki tür transfer vardır - paylaşılan ve özel ve her birinin avantajları vardır. Kullandığınız tür ne olursa olsun, endişelenecek daha az şeyiniz olacak çünkü vardığınızda villanıza veya otelinize ve ayrıldığınızda havaalanına ulaşımınız rezerve edildi. Havaalanına geri transfer, kalkış saatinizden üç saat önce havaalanına varmanız için rezerve edilir, böylece tahmin çalışması yoktur ve trafik koşulları hakkında endişelenmenize gerek kalmaz - uzmanlar bu ayrıntıları sizin için ele alacaktır.

Tekerlekli sandalye kullanan insanlar Alanya havaalanı transferlerini de kullanabilir - bazı sağlayıcılar tekerlekli sandalye kullanan insanlara yardımcı olmak için rampalı ve asansörlü araçlar sunar. Varışta uygun aracın mevcut olduğundan emin olmak için lütfen rezervasyon sırasında ihtiyaçlarınızı bildirin.

Bebek koltuğuna ihtiyaç duyan çocuklarla seyahat eden kişiler, rezervasyon sırasında acentelerini bilgilendirmelidir. Bebek koltukları yaklaşık beş avroluk ek ücret karşılığında temin edilebilir. Varışta bebek koltuğunun müsaitlik durumunu sağlamak için rezervasyon sırasında seyahat acentenizi bilgilendirin.

Paylaşılan transferler en uygun fiyatlı olanlardır. Oteller genellikle kişi başı fiyat kullanarak ortak havaalanı transfer hizmetleri sunmaktadır. Araç, yolcuları bagajlarıyla birlikte barındıran 15 yolcu minibüsü olabilir - bir parça el bagajı ve bir bavul. Sörf tahtası veya bisiklet gibi büyük spor malzemeleri fazla bagaj olarak kabul edilir ve ek bir ücret karşılığında araçta taşınabilir. Ortak havaalanı transferleri, turistik olmayan bölgelerdeki veya özel mülklerdeki destinasyonlara hizmet vermez.


Paylaşımlı transfer

Paylaşımlı transfer otobüsünüz için 45 dakikaya kadar beklemeniz veya diğer uçuşlardan gelen yolcular için havaalanındaki otobüste beklemeniz gerekebilir. Seyahat süreleri, bırakma noktalarının sayısına bağlı olarak değişir. Bazı otellerin birden fazla konumu vardır, bu nedenle otobüsünüz yolcuları varış noktanıza giden yol boyunca noktalara bırakabilir.

Özel havaalanı transferleri


Özel havaalanı transferleri en fazla esnekliği sunar. Özel transfer araçları, seyahat eden kişi sayısına bağlı olarak bir araba veya minibüs olabilir. Özel transfer araçları, havaalanına gidiş veya geliş yolculuğunuz sırasında özel kullanımınız içindir, bu nedenle yol boyunca diğer yolcuları bırakmazsınız. Özel transfer hizmetleri hazır olduğunuzda ayrılır, bu nedenle minimum bekleme süresi vardır. Özel transfer hizmeti bagaj taşımayı içerir ve taşıdığınız bagajın miktarı veya büyüklüğü konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur - doğru araç türünün sizin için uygun olduğundan emin olmak için rezervasyon sırasında acentenizi bilgilendirmeniz yeterlidir. Özel havaalanı transfer hizmeti, karayolu ile ulaşılabilen herhangi bir noktaya - paylaşılan havaalanı transferlerinin getirdiği kısıtlamalar olmadan hizmet vermektedir.