Blog

  • Home

Bir yeri ilk kez ziyaret eden bir kişinin dikkat etmesi gereken ilk ve en önemli şeyler nelerdir? Havalimanı içindeki hizmetleri not almalıdır. İlk izlenimin daha uzun sürdüğüne dair popüler bir söz vardır. Dolayısıyla bu, o şehrin ilk izlenimini oluşturmaya yardımcı olur. Bu izlenimin uzun sürmesi için, bir şehrin havalimanlarında faaliyet gösteren yeterli ulaşım olanaklarına sahip olması gerekir. Şimdiye kadar transfer hizmetlerinden bahsetmişken, Antalya havalimanı transferi en iyiler arasında bir yer edinmiştir.

Antalya havaalanı transferi, Antalya şehrinin kendisinden Türkiye içindeki diğer destinasyonlara araç kiralama açısından mükemmel hizmetlere sahiptir. Havaalanı transferi arayan hemen hemen herkesin karşılayabileceği ucuz ve orijinal hizmetleri var. Antalya’da birçok büyük havaalanı var ve bunlardan ikisi Antalya ve Alanya havaalanlarıdır. Bu havaalanları, özel kiralama, mini taksi ve taksi dahil olmak üzere çeşitli ulaşım hizmetleri sunmaktadır.

Alanya havaalanı ve hizmetleri

Burada kolayca mükemmel bir ulaşım hizmeti bulabilirsiniz. İnsanlara minibüsler, taksiler, arabalar vb. sağlayarak Birleşik Krallık’ın herhangi bir yerine kolay ve rahat yolculuklar sağlarlar. 2022 Olimpiyat Oyunlarının Antalya’da yapılacağı gerçeğini göz önünde bulundurarak hizmetlerini hızla iyileştirdiler. Bunun nedeni, Olimpiyat Oyunlarını izleyecek insanların çoğunun taksilerini havaalanında kiralamasıdır. Ayrıca ucuz ve düşük fiyatlı bakım kiralama hizmetleri de vardır.

Alanya ulaşım hizmetleri

Alanya havaalanı, Antalya’da bulunabilecek bir başka büyük havaalanıdır. Bu havaalanı aynı zamanda Türkiye’nin diğer bölgelerine de konforlu ve güvenli ulaşım sağlar. Alanya havaalanı gibi, kiralık minibüsler, taksiler ve diğer arabaları da bulabilirsiniz. Antalya havaalanları ayrıca büyük bir grup insan için özel ulaşım araçları, taksiler ve transfer hizmetleri sağlar.

Bu, özel bir taksicinin hizmetlerini kullanmaya benzer. Gruptaki kişi sayısı, kullanılacak aracın boyutu için belirleyici bir faktördür. Daha küçük insan grupları için tasarlanmış minibüsler gibi çeşitli boyutlar vardır; ve daha büyük sayılar için – antrenörler. Bir vagonda yaklaşık altmış beş kişi kolaylıkla konaklayabilir.

Bu havalimanlarını kullanırsanız ödediğiniz paranın karşılığını fazlasıyla alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bazı otobüsler de sizi belirli yerlerden alıp bırakabiliyor; ve kolayca temin edilebilirler.

Antalya’daki havalimanlarında yer alan havalimanı transfer hizmetlerinin bir başka ilginç yönü ise bedensel engelli kişilerin bile kendilerine özel olanaklarını kullanabilmeleridir. Bu engelli insanların da onları kapı basamaklarına indirecek yeterli ulaşım araçlarına ihtiyaçları var. Bunlar özel araç sahiplerinden alınabilir ama çok pahalıdır. Buna karşılık, havalimanı bu ihtiyaçları kolaylıkla onların kullanımına sunmuştur; kolayca ödeyebilecekleri çok daha düşük oranlarda bile. Engelli kişi önceden haber verirse tekerlekli sandalye de alabilir. Dahası? Antalya havaalanları müşterilerine yüksek saygı ve itibarla davranır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.